Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen márkájú nagyon jó...

Bea799 kérdése:

Milyen márkájú nagyon jó minőségű száraz tápot használtok ivartalanított cicáknak? Kisfiú/kislány,7/8 hónaposak. Nem számít ha drága. Nem szeretném őket whiskas és friskies vagy valami hasonló ócska táppal etetni még ha másnak be is válltak ezek:/

Figyelt kérdés
Az orvosunk a műtét után említette, hogy már így is zsíros belsőleg a lány cica pedig nagyon vékonynak néz ki.

2020. dec. 19. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Száraztápból szerintem nehéz jót mondani (én a nedves eledelekben hiszek, de van aki inkább a száraztápokat preferálja) de talán a Purizon jó lenne nektek.
2020. dec. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)Lehet nekik adni már a rendes felnőtt cicáknak való tápot? Mert ugye még nincsenek 1 évesek és onnantól lehetne elméletileg váltani a felnőtt tápokra. Még a Hill's Science Plannál láttam kimondottan fiatal ivartalnított macsiknak tápot. De azt a márkát nem ismerem:/
2020. dec. 20. 00:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Purizon, Animonda, Cosma és nagyon ritkán Premier tápokat és jutifalikat eszik a cicám, gyönyörű fényes a szőre, egészséges.


Arra figyelj, hogy ne legyen benne cukor, tartósítószer, gabona és ízfokozó, a hústartalom pedig minél magasabb legyen.

2020. dec. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Mi a Purizont, Applawsot és a Wild Freedomot keverjük.

6×6 kg táp elég egy évre kettő 10kg- os cicának úgyhogy kapnak mellé napi 2× nedveset is.

2020. dec. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
Te viszont gondolom rántott húson meg párizsin élsz. Lol...
2020. dec. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen hülyéket le is kell húzni, ahogy csak lehet.
2020. dec. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Royal Caninnak van olyan tápja, hogy Kitten Sterilized, azaz ivartalanított kölyökmacskáknak való. Jobb, mint a sima felnőtt steril, én a 3 éves cicámnak is ezt adom. Vagyis nem kizárólag, csak amikor nem fogadja el a húsosakat(Purizon, Real Nature, Carnilove, Applaws, ezeket variálom), akkor adok neki ebből, mert ebben visszafogott a fehérje és főleg a szír, viszont majdnem 10% rosttartalma van és néha szüksége van rá a cicámnak valamiért. Szóval kb heti 2x kap Royal Canin Kitten Sterilt, többi napokon a fentebb említett húsos, nagyon jó minőségű tápokat, mikor melyiket, keverve meg váltogatom, hogy épp milyet veszek.
2020. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az 5. és 6. "kedves és inteligens" válaszadónak írnám, hogy amíg én keresem meg a pénzt macskáim kajájára ha a világ legdrágább húsát, tápját vagy bármilyét venném és adnám nekik sem lenne az ég világon semmi közük hozzá. Ha ti a sz@rt adjátok a tiéteknek (már ha van egyáltán macskátok, mert ugye mindig az a legokosabb akinek még csak fogalma és tapasztalata sincs ezen a téren) sem érdekel és nem ítélkezem felette sőt baromi idióta választ sem adnák a kérdésetekre, pláne ha nem lenne jó válaszom. 5. pedig képzeld nem eszem sem rántott húst, párizsit pedig alapból nem, kb egy szinten van a Whiskas-szal. Ja, és kellemes, szeretetben gazdag ünnepeket! :))))
2020. dec. 20. 22:40
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azokat a válaszokat amik valójában hasznosak is:) Lényegében eddig is a fent említett tápokat eszik csak a kitten verziót, grain free és cukor menteset. A jutifalatokat igyekszem mérsékelni, mert abból még nem találtam alacsony zsírtartalmút.
2020. dec. 20. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!