Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppik gyorsan elpusztulnak?

A guppik gyorsan elpusztulnak?

Figyelt kérdés

Eddig akarhany guppit vettem egy sem elt tovabb 1 honapnal.

!Vagyis! 1 guppi volt aki fél évig élt az aksiban, nagyon sajnáltam amikor lattam h lent fekszik az aljzaton es mar alig lélegzik... Szval nem tudom h csk nalunk, vagy masoknal is ilyen rovid ideig elnek a guppik. Tapasztalatok is érdekelnek. A tobbi hal tovabb el/elt.

Esetleg rosszul csinalhatok vmit?


120l-es aksi

3Xifo,

Molly (1gömb, 2black)

?pöttyös? 2Pancelosharcsa,

3algaevő anci

Es tegnap pusztult el az utolso guppim:(


Egyebkent a tobbi hal jol erzi magat, a nagy aksin kivul 2 kis akvarium is van, egyikbe a kis xifók (nem tudom mikor születtek , de már ha minden igaz ma átmennének a nagyba) ,

es kis black mollyk vannak, amik kb 2 hete szulettek,


A masikba pedig 25 kis anci van...(kb 3 hete szulettek)

Az osszes kishal nalunk szuletett, es jovo het keddre terveztuk h veszunk halakat... Nyugi! Az ancikbol 3at hagyunk, a tobbiek nem maradnak, osszesen 3 kisxifo maradt, es 3 black molly ez a 6 hal megmarad, egyebkent meg nem nagyok, ha latom h kicsi nekik az aski, amit nem hiszek, akkor nem maradnak... Sajnos sokat megettek a nagyok...:( es a xifok kozul volt aki elpusztult vmiert. A nagy melegre tudok gondolni, de minden nap hűtöm a vizuket, probalom 26°C-on tartani. Mind3 aksiba. Na mindegy a leirasom nem lett nagyon osszeszedett, de remelem ertheto lett... Ha meg kell vmi, irok


2021. júl. 24. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire hamar nem pusztulhatnak el. Valami az akváriummal nem lesz rendben( vagy az akvárium vizével), esetleg rossz helyről hozod és annyira belterjes elkorcsosult az állomány, hogy eddig húzzák.
2021. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!