Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Anya nem engedi, hogy axolotlt...

Anya nem engedi, hogy axolotlt vegyek, de imádom azokat és gyűjtöttem rá pénzt de hajthatatlan...hogy győzzem meg? *<3*

Figyelt kérdés
Szeretem az axolotl-öket és minden vágyam egy mosolygós pajtás de anyám valamiért nem engedi, hogy vegyek pedig a saját pénzemen venném amit elég régóta gyűjtök a sulis pénzből és zsebpénzemből. Így maga az axolotlt is és még utána is tudnék venni neki mindent ami kell mint felszerelés és kaja. Anyám utálja a hüllőket lehet ezért pukkant mindig erre. Szobámban lenne így közelébe se kéne jönnie sőt én takarítanám. Ahhhjj imádom pedig őket. Mindig jó tanuló vagyok így ennyit csak megérdemelhetek nem? Azt mondta madárpókot vagy vinnyogó papagájt is vehetek de az axolotlt nem bírná elviselni csak annyit mondott, hogy nyálkás és a mosolya ördögi mikor mutattam róla képet.:( Lehet irigy rá mert az axolotlnak szebb mosolya van mint neki. 17L vagyok és sulizok még. Mit tegyek, hogy engedje? Apám nevetett egyet mikor meglátta a képen ahogy mosolyog. Ő nem bánná. Help pleeease. Axolotl4ever happy. :) mosolypárna lenne a neve, mert mindig mosolyognak szinte.

2021. szept. 7. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

(Ej, de furcsa ló ez... :D)

Apud lesz a bűntársad, szövetkezzetek és lépjetek fel egy szervezett akció keretében anyukád megpuhítására. Tánha előbb-utóbb ráun és beadja a derekát.

2021. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Biztos, hogy 17 éves vagy? Mert az írásod alapján 5 éves kislány szintjén vagy...
2021. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Jesszus...
2021. szept. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

15 év felelősség. Ki gondozná, amíg te tovább tanulsz, erasmusozol stb? Ha anyud ennyire ellene van, én halasztanám, a saját lakásodba azt viszel, amit akarsz. Az ember lányának szüksége van életcélokra ;)


Ugyanolyan nitrogén körforgásra van szükségük, mint a halaknak, úgyhogy ezt a 2 linket itt hagyom neked:

- [link]

- [link]

Ezt pedig azért hogy véletlenül se rakj melléjük más fajt:

- [link]

Nem tudom ezekkel memnyire vagy tisztában, de inkább többször legyen meg az infó, mint egyszer se.

2021. szept. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
És a másik axololt nak mi lenne a neve ? Egyedül nem tarjuk .
2021. szept. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cukik nekem is egyik kedvencem a tobbi allat kozott mert van tobb is, es egy csoda allat amugy. En anyukad helyében mondanam hogy vegyél myugodtan.
2021. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
* nyugodtan
2021. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát... Büszkék lehetnek rád az tuti. 17 évesen ilyen értelmi szinten lenni...

Jobb lett volna aznap este kotont húzni 🤔

2021. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Szerintem is várj még vele. 17 éves vagy tehát a most következő években még bárhol bármikor lehetsz. Majd ha lesz egy biztos otthonod saját fizetéssel meg miegyebekkel akkor elvileg jöhet olyan állat amilyet csak szeretnél (persze mindenek előtt olyan amilyennek ki tudod elégíteni az igényeit).

Viszont akármit is csinálsz előbb szívd fel magad tudással s csak aztán vásárolj meg bármit ha már legalább az alapok megvannak. A vásárlási listán meg kb utolsó pont az állat, mire állatot veszel addigra már egy jól működő akvárium kell várja otthon aminek ő amolyan “megkoronázása”.

2021. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy lehet egyedül tartani, de jobb ha teljesen egyedüli lakó. Nem kisrágcsáló hogy unatkozzon.
2021. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!