Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Algaevők különválasztása?

Algaevők különválasztása?

Figyelt kérdés

Kis algaevőim lettek. Egy csónakba bújt el a hím napokra, azt hittem meghalt. Amikor megnéztem mi van vele, akkor láttam meg a piciket.

Külön akvába tettem a csónakkal együtt őket. Gondolom érezték hogy itt nincs más hal, és elő is jöttek már. Rengetegen vannak..

Eszegetnek

A hím bent van a csónakban, ő amúgy is szinte mindig ott dekkolt. Alig jött elő akkor is mikor egyedül volt.

Külön vehetem a kicsiktől, vagy van valami szerepe/lényege még hogy velük legyen?


2021. szept. 21. 10:42
 1/2 Norbig ***** válasza:
60%
Ki veheted onnan, szimplán csak örző-vèdő szolgálatban van, vèdi a kicsiket meg szeretik is általában a bújkálókat.
2021. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen üres-e a csónak (mi az a csónak?) azt nézd meg, ha van még aki nem kelt ki akkor várj! Ha már szétszéledtek a gyerekek akkor a hím bevégezte a dolgát, visszarakhatod a nagy akváriumba. A kicsiknek sűrűn cseréld a vizet, adj nekik forrázott zöldséget és evés után szívd le amit nem ettek meg, elrohasztja a vizet.
2021. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!