Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 hónapos cicusok. Hogy...

5 hónapos cicusok. Hogy viselnék a különválasztást?

Figyelt kérdés

Két cicusunk születésüktől fogva együtt van. Játszanak,birkóznak, kergetőznek. Néha egymás mellett alusznak, és a mosakodásba is besegítenek egymásnak. Imádjuk őket (kivéve a férjemet.) Napközben bent a lakásban vannak, sokat alusznak, éjszaka kiszoktuk engedni őket. Az egyik már szinte felnőtt méretű.

Egy ismerősöm elvinné az egyiket. Kis lakás, ahol sokan laknak. Dinamikusabb, hangosabb család mint mi. Ott csak lakásban lenne. A tesója meg maradna nálunk. Szerintem nem jó ötlet. Már nagyok ehhez. Meg egy éjszaka kinti macska teljesen lakásban? Illetve a nálunk maradó cicusra milyen hatással lenne? Véleményetek? Köszönöm.


2019. aug. 19. 21:07
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!:)

Szerintem nem jól.Várj még velük egy éves korukig utána szétválaszthatod őket :).Remélem segítettem.:)

2019. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ha a véleményem érdekel,NE engedd ki a macskát éjszakára SE.

A különválasztás meg amúgy sem könnyű,de a cicák jobban viselik,mint ahogy az emberek gondolnák. Csak félő így unatkozni fognak.

2019. aug. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ne legyenek különválasztva. Vigyék el mindkettőt, és éljenek együtt akár 20 évig is bent a bizonságos lakásban.
2019. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8%
Nem az volt a kérdés mit gondolsz a cica kiengedéséről.
2019. aug. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!