Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen kaját ajánlotok a...

Milyen kaját ajánlotok a Bettámnak?

Figyelt kérdés
Szoktam adni neki fagyasztott és liofilizált vörös szúnyoglárvát meg kimondottan Bettának való lemezes kaját(Tetrabetta). De nagyon válogatós lett régen falta a lemezes kaját is, de mostanság inkább a szúnyoglárváért van oda, a lemezesből csak 1-2 darabot eszik meg a többit meg otthagyja. Vettem neki szárított tubiflexet meg vízibolhát, hozzá sem nyúlt. Mivel próbáljam még etetni?
2010. aug. 31. 18:20
 1/9 Réti bubuzér ***** válasza:
0%
egy másik bettát
2010. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Bélszínt Stroganoff módra.
2010. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Tetra Betta- a neve amit adhatsz nekik
2010. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
vagy "Betta min" :D
2010. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet hogy beteg, és nem válogatós, a beteg halak többníyire étvágytalanak/van kivétel/ de ha étvágytalan, sok esetben beteg. Vegyél más fajta fagyasztott tápot. Kérdezd az eladót melyiket ajánlja bettának. Granulátummal is próbálkozhatnál, de amugy szerintem ne ruházd fel ennyire emberi tulajdonsággal hogy egyik nap megeszi másnap mr nem eszik mert válogatós. szerintem beteg. Lehet hogy a víz hőmérséklete alacsony és azért nem eszik. hány fokos a víz? mostanába hideg van. lehet hogy ez a gond.
2010. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi, a hozzászólásod. Nem, nem beteg hál istennek, van étvágya, csak a szúnyoglárva a kedvence, csak úgy falja, és majd kiugrik, mikor látja, meg állandóan kéreget!:) Nem hideg a víz, mert van benne automatamelegítő 27 fokos és fedett.
2010. szept. 1. 00:01
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Az enyém imádja!!!!Üdv:Emese

2010. szept. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek ritkán, kb havonta 1x szoktam nagyon pici csirkemájdarabokat adni. Nagyon imádja. :D Amúgy sima lemezes tápot és szárított szúnyoglárvát kap, a tubifexet meg a vízibolhát nem eszi meg, hiába próbáltam többször is. Meg ha tudok fogni muslincát, akkor azt is be szoktam neki dobni, azt is megeszi. Eddig nem panaszkodott az étrendre, már 3 éve megvan. :D Remélem még sokáig bírja. :)
2010. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én bettám mindent megeszik. a máj és szív nem rossz ötlet, le kell fagyasztani a megtisztított, zsírtalan nyers részeket, és lefagyasztani, ha már keményebb lereszelni a sajtreszelőn és kis adagokban lefagyasztani, tuti imádná azt is, heti max 2 alkalommal adható,mert nagyon hízlal.
2010. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!