Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki mutatna olyan képet,...

Valaki mutatna olyan képet, ahol már látszik, h a platti hasas és nem sokára elleni fog?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, még sosem volt eddig plattim és kíváncsi lennék, h mikor vegyem külön őket a többitől, h megmentsem a kicsiket.köszönöm
2010. szept. 1. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem voltak. De nem látszott rajtuk a terhesség "nyoma".
2010. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2010. szept. 1. 14:37
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nézd meg

2010. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2010. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt az otolsó válaszolónak írtam amúgy.
2010. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha nem tudnád, a halakon nem igazán lehet észrevenni, hogy szülni készülne.

Ezért linkeltem be neki azt az oldalt, hogy olvassa el, mert már itt az oldalon volt ilyen kérdés, hogy mikor szül egy platti.

Ugyhogy először tanulj meg olvasni, majd aztán szólj be.


E.

2010. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen, am én is beírtam nyugi, és én sem találtam ilyen képet, utsó válaszolónak köszi :)
2010. szept. 1. 14:48
 8/11 A kérdező kommentje:
mm utsóelőttinek
2010. szept. 1. 14:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor irtad volna meg neki normálisan, nem rögtön oltogatod itt a kérdezőt... Ha már ilyen jó barátod a google, hogyhogy ide jársz a gyakori kérdések.hura. hogy leszóld a többieket? És ha már mindenképp linkelni akarsz ne a tahó google linket küld, hanem a cikkhez vezető linket...
2010. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Salx Narval ***** válasza:
2010. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!