Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnéla akvárium tele van...

Zsofi1972 kérdése:

Garnéla akvárium tele van fehér főleg a kövek között mozgó fehér élőlényekkel. Míg volt benne betta hal is sosem volt.most nagyon sok picurka van így félek bele tenni a betta halat akaratlanul is ebédnek nézi őket.mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, sajnos ennyiből én se tudom, vízibolha, planária szokott néha elszaporodni, de még azt se tudjuk, hogy mekkora az a "picurka".

Fél mm, vagy 3 mm, vagy milyen alakja van, hogy mozog...

Amit leírtál, az igazából egyikre se illik tökéletesen.

Esetleg garnéla ivadék? Azok is inkább átlátszóak.

2021. okt. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Planária lesz az. Van amelyik hal felcsipegeti, de az sajnos a garnélákat is. No planaria nevü szer kiírtja őket örökre, csak sajnos nem olcsó, és ráadásul alig kell belőle pár gramm, max ha kéretlen csigákat viszel be növényekkel akkor hasznos még, egyébként a kezelés full tartós.

[link]

2021. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2021. okt. 29. 09:28
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom linket lehet e látni

De átlátszó fehér felkörives élőlények.egyre többen úsznak is

2021. okt. 29. 10:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem működik a link
2021. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A planária jellemzően az üvegen csúszkál. Ez valami más lesz.
2021. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem szintén a talaj és az üveg közt látszottak.

Üdv:2

2021. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2021. okt. 29. 17:50
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez a link már jó lesz .

Sokasodnak és nőnek is

2021. okt. 29. 17:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen mozgása a kagylósrákoknak szokott lenni, és szemből még hasonlítanak is rájuk, de azok kicsit gömbölyűbbek, és kisebbek. Bár nem igazán van mihez arányosítani őket, ezek elég nagynak és hosszúkásnak tűnnek. Mondjuk a kagylósrákoknak is sok faja van, szóval lehet.

Ha két oldalról két "páncéljuk " van, és azok közül nyúlik ki az állat, (végtaglai, csápok) akkor az. A kagylók nem szimmetrikusak.

2021. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!