Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van itt olyan aki dovit /...

Van itt olyan aki dovit / fine fish food táppal etet?

Figyelt kérdés

[link]


Van itt esetleg olyan aki kipróbálta már ezt a tápot akváriumi halakhoz? Jó minőségű?


2021. dec. 6. 08:14
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
Konkrétan ezt nem próbáltam de bízom a gyártó hozzáértésében. Pond Ball és Spirulina Small terméküket én is használom afrikai sügérek kiegészítő etetésére. Szerintem jó minőségűek de etetés előtt mint minden száraz tápot ezeket is érdemes kicsit beáztatni.
2021. dec. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ballaervin ***** válasza:
Szia én ezt használom meg mellete Spirulina Small terméküket nagyon ajálom az én halaim nagyon el kezdtek növekedni mióta ezeket eszik.Viszont vigyáz mert ez hal függö mivel eléggé nagy darabos kisebb méretü halaknak nem ajálom mivel nekem a az egyik növedék guppymnak megakadt a torkán és meghalt.
2021. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Lehet ezeket növendék halaknak is adni csak porítani és áztatni kell kicsit. Persze ha együtt tartottad őket a felnőttekkel akkor nehéz megoldani. Mondjuk nálam is mindig a legkisebb hal iszkol el a legnagyobb falattal.:D A beáztatott nagyobb falatok sem okoznak feltétlen fulladást mert széttudják morzsolni, ill könnyebben ki is tudják köpni, vagy meg sem próbálják bekapni a kétszeresére dagadt számukra túl nagy falatot és persze nem tud megdagadni a hal testében súlyos bélelzáródást okozva.
2021. dec. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!