Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Így előbb be rakhatom a...

Így előbb be rakhatom a Garnélákat?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy garnélás akváriumot be is üzemeltetem egy 20 literes tankot kérdésem az lenne hogy van egy 54 literes akvárium halakkal ami régóta megy már, szürőjébe van a gyári szivacs és perlon watta ami már jól be van érve ha a perlon wattát rakom bele a 20 literes akvarium szürőjébe akkor mennyivel vagyok előrébb? Mehetnek a Garnik 1 nap múlva? Plusz raktam a vízbe Sera bio nitrivecet

2022. jan. 12. 12:36
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
100%
A kb 1 hónap bejáratási időből kb 2 hetet nyersz így. Nem elég , hogy pillanatnyilag jó minőségű vízbe kerülnek a növényzetnek is meg kell szoknia a helyet, erre még a legegyszerűbb moháknak, páfrányoknak is idő kell. Akkor jött el a telepítés ideje, ha növényzet stabilan megtelepedett és új hajtásvégek növekedésnek indultak. Ez természetesen csak az én tanácsom, nyilván az azonnali betelepítés sem nyírná ki őket de sokkal nagyobb kockázattal jár mint egy beérett jól működő aktív növényzettel rendelkező közeg esetében. Én biztatnálak, hogy várj egy kicsit türelemmel.
2022. jan. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!