Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppim terhességi foltja...

A guppim terhességi foltja eddig barna volt, és hirtelen befeketedett. Akkor már közel van a szülés, vagy csak én értelmezem félre?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 13:43
 1/6 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy a terhességi folt, az 2 napos terhesen is látszik, vagy csak szülés előtt xy nappal?
2010. szept. 12. 13:49
 2/6 kzs ***** válasza:
100%
Ha a terhességi folt befeketedik, akkor előrehaladott a terhesség. Közvetlenül a szülés előtt a nőstény hasa szögletessé válik. Ha ezt látod, azonnal tedd külön a halat, mert a többiek megeszik a kicsiket!
2010. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A terhességi folt konkrétan az anyában látszó kishalak. Minnél nagyobbra nőnek, annál nagyobb a folt. Ellés előtt már hatalmasra dagad a nőstény.
2010. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Wow! Ez nagyszerű! Akkor és ha erős fekete a folt, ti mikorra saccoljátok a szülést?
2010. szept. 12. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:
A halam most kezdi az 5. hetét, de még a hasa csak most kezd "formálódni". Azt észre lehet venni, amikor a guppi szülés előtt van, mint egy nagy dagadt guppi, úgy néz ki :D nem tudtam jobb kifejezéssel leírni :D
2010. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
XD Ok! Különtettem, de én sajna nem tom hogy hanyadik hetében jár. :( Ráadásul ez a legelső guppim. :)
2010. szept. 13. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!