Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szedte valaki már a Barna...

Szedte valaki már a Barna Alga (Alga bruna) tablettát? Szeretném a fogyókúrám mellé szedni és sok jót hallottam az algáról. Vércsoportom szerint is ajánlják és a jódtartalma miatt a szülés után is jót tesz állítólag. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Algine Plust ajánlom. Kb 3600 ft, de több alga keveréke.

Mint fogykúra mellé magát a fogyókúrát nem befolyásolja, ez inkább a nyomelemek és a vitaminok forrásának tökéletes.Nem kell bedőlni annak se, amit az Írisz diagnosztikán mondanak, hogy csak ez ás ez a 16 ezer forintos alga jó, mert nem igaz. Ami egy kicsit drágább algakészítmény, az mind jó, egyáltalán nem halott algából nyerik ki, ez butaság.Én kúraszerűen szedtem az Algine Plust , de nem tapasztaltam jelentős különbséget, sem közérzetben, sem erőben, igaz, egy akkor még fel nem ismert betegséggel küzdöttem.

2010. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!