Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehetséges hogy beteg az...

Lehetséges hogy beteg az egyik halam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy arany gurámink, és furcsa dolgokat vettem észre. Először azt hittem ikrázni fog mert őszintén szólva elég kezdő hal tartó vagyok még.


Pár napja észrevettem, hogy nem igazán úszkál csak ha éhes és amint megkapja a többiekkel együtt, az akvárium hátsó részének az aljára megy, a köveken félig eldől. Pedig mióta itt van középen úszkált a másik 2 gurámival. Csak akkor megy fel ha levegő kell neki, kissé puffadtnak látom..

Olvastam azt is, hogy kilyukadhatott neki az úszóhólyagja, ha így van kb. 2 hétig bírja



#gurámi #Halak betegségei
2022. márc. 24. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Leírnád az akváriumod paramétereit?

Mekkora? Szűrés milyen? Vízcserét hogy csinálod? Milyen halak vannak még? Esetleg növények stb?

Sőt, akár egy kép lenne a legjobb.

2022. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Csak mert alap esetben olyan nincs hogy csak akkor megy fel ha levegő kell. A vízben van, és neki nem tüdeje van hanem kopoltyúja. Egyébként hány fokos a víz?
2022. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!