Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Konfliktusom volt a haziorvoso...

Konfliktusom volt a haziorvosommal, a bizalmam vegkepp elszallt. Probaltam masik haziorvoshoz atjelnetkezni, de a elutasitottak, h túl sok a sajat beteg, az orvosi etiket szerint nem iĺik atvenni a masik beteget. Lehetseges ez?

Figyelt kérdés

....Lehet,hisz itt vagyok peldanak. Nagyon bánt az egesz tortenet, kivuállo azt is gondolhatja,h szolt a haziorvosom a tobbieknek, h ne vegyenek engem at. De biztos nem errol van szo,mert sohan nem jartam naluk, kolcsonosen nem ismernuk egymast

Rakerdeztem a szabad orvosvalasztasra.Egyikukazt mondta,az csak a szakrendelesekte vonatkozik, a haziorvos korzetesitve van.

A tortentek utan pedig vegszukseg eseten legyen az tp. nincs kihez fordulnom.

Lehet,sot biztos, betegen elkeseredetten felreertheto voltam es a haziorvost hagytam visszaelni a helyzetevel. Rosszul voltam es kihivtam a lakasra.(csinosnak mondott nő vagyok)Ehhez meg hozzajott egy szamomra sok gondot okozo tp-s papir,amit baleseti koddal alĺitott ki,es annyit kertem, adjonk ki uerre a napra sima tpt,hogy elkeruljem a jegyzokonyvezest stb, ami baleseti koddal jar.

Elore koszonom a velemenyeket.



#Szabadorvosvalasztás
2018. szept. 12. 00:41
 1/3 TR75 ***** válasza:
100%

A háziorvost szabadon választhatod.

Az viszont igaz, hogy elutasíthat. Tőlem például nagyjából 50 méterre rendel egy háziorvos, de nem fogad új betegeket, mert sok az idős ember a környéken, és amúgy is nagy a népsűrűség a környéken (lakótelep). Ezért egy másik háziorvoshoz jelentkeztem be.


"Lehet,sot biztos, betegen elkeseredetten felreertheto voltam es a haziorvost hagytam visszaelni a helyzetevel. Rosszul voltam es kihivtam a lakasra.(csinosnak mondott nő vagyok)"

Molesztált?

2018. szept. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Konkrétan!? IGEN!

Akkor csak szo.....am le! Mivel én nem akartam. Persze nem tettem meg, de joval tobbet engedtem mint lehetett volna. Semmit nem lehetett volna. Es itt hibaztam

2018. szept. 12. 18:04
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezen a telepulesen 6 haziorvos van. 3eleve kiesik annyira gyenge ebbol 1gyerek haziorvos. Tehat marad 3 orvos, ebbol egy akinek a korzeteben vagyok..sajnos...én a masik kettohoz probaltam volna atmenni de nem fogadtak.

Akkor miert haziorvosok? Miert nem korzeti orvos a neve, hisz mast nem fogad, csak a korzetebe valot

És én, most mit csinaljak?!

A torténtek utan, hogy mennek ehhez az orvoshoz?!

2018. szept. 12. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!