Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pisztrángot szeretnék nevelni,...

Pisztrángot szeretnék nevelni, hogyan kell?

Figyelt kérdés
1000 literes medencében tartanám őket.
2022. márc. 31. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mozgásban tartott, erősen áramoltatott, levegőztetett hideg víz kell neki.
2022. márc. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
1000 liter elég kicsinek tűnik, mennyit tervezel nevelni?
2022. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esővizet és kútvizet akarok a medencébe vezetni, majd ezt a vizet forgatni levegőztetővel. Ha vennék 8-10 pisztrángot tenyészetből, akkor azok elkezdenének maguktól szaporodni? Persze annyit nevelnék amennyi elférne 1000 literben egy kocka alakú medencében. 20-25 vagy több elférne?
2022. márc. 31. 09:03
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
hallod én nemtom hogy kerültem ide de ha lesz egyszer jó, asztalra való pisztrángod amit te neveltél egyet dobj már át
2022. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem lesz! emailbe átküldöm:))
2022. márc. 31. 09:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már túl vagyok egy ilyen kalandon, 1000L-nagyon kevés. Egy tenyészállat félméteresnél is nagyobb, még kettőnek is állatkínzás. 20-fok felett csak a szivárványos bírja de az is csak időszakosan.

Az ivadékoknak elég de ha kevesen vannak területvédőkké válnak pár héten belül és csak a legerősebb fog zabálni. Ahhoz hogy békésen megférjenek nagy tömegben kell lenniük. Az etetésük csak ragadozóknak megfelelő méregdrága, magas fehérjetartalmúval lehet.

Az esővízzel óvatosan, veszélyes anyag! Felnőtt állattal meg se próbálj kezdeni mert a behurcolt paraziták gyógykezelésére a gatyád rá fog menni.

2022. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!