Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tûletettem a halam??? Nem...

Tûletettem a halam??? Nem akarom h meghaljon csak a vîzfelszinhez kôzel van folyamatosan tegnap meg amikor megkaptam ûszkalt boldogan mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Egy bettarôl beszelunk :(

2022. ápr. 9. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nincs a kopoltyúja nincs "megnagyobbodva"? Mert az sajnos arra utal, hogy el fog pusztulni
2022. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Véletlen 2db nincs-et írtam, bocsi!
2022. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom megallapitani :( de most picit jobban uszkal :) nem akarok h meghaljon!!! Nem akartam rosszat neki :( tudok valamit tenni? Gondolom ne adjak neki enni holnap se ha ezt tul eli??
2022. ápr. 9. 22:25
 4/6 A kérdező kommentje:

Túl elte az ejszakat :) fel alá uszkal !!!! Soha tobbe nem teszek ilyet vele. Es meg egy kerdesem lehetne?

Azt irtak es mondtak is hogy 24-25

Fokos vizben boldog. Oke en teszek az akvariumba ilyen homersekletű vizet de par ora mulva jeghideg....

Vegyek bele egy melegitot vagy ontsel hozza mindig egy kis meleget az mar tul sok lenne? Koszi

2022. ápr. 10. 06:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkábba melegítőre szavaznék.

Bár nekem szoba hőmérsékleten tökéletes, mert meleg van, szuperül elvannak. 1 hím van egy akváriumban,a másikban pedig 3 csajszi

2022. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként az 1-es voltam és szeretném hozzá tenni, hogy nagyon örülök, hogy végül minden rendben van vele!!
2022. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!