Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítség Lefogytam nagyon...

Segítség Lefogytam nagyon 10-15 kg utána vissza is híztam az egészet. Vissza is kellett mert túl lőttem a célon (anorexia) viszont most megint át estem a másik végletbe…?Folyamatosan zabálok minden nap, kín szenvedés, hogy megálljam. 5-6000 kcal

Figyelt kérdés
van, hogy több is. Olyan mint valami drog. Ha kíbirod “tiszta vagy” de max egy hét utána újra bezabálsz és kezdődik előről. Jelenleg a 8.-ik napom, hogy folyamat zabálok. Az hagyján, hogy nem egészséges de hízni sem akarok!! Sőt 3kg szeretnék leadni, de így egyszerűen lehetetlen. Valakinek tipp?

2021. dec. 8. 18:56
 1/3 anonim válasza:
95%
Rosszúl fogyózol. Jojo effektus kísér. A szervezeted nem hülye, rájött, hogy éhezési korszak van, majd arra is, hogy ez befejeződött. Nincs fogyókúra, csak életmódváltás. Érdemes felkeresni egy hozzáértő szakembert, aki neked személyre szabottan tud segíteni.
2021. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyni akarsz, ne drasztikus megvonásokkal akard elérni minél gyorsabban, mert annak könnyen ez lesz a vége. Számold ki a megfelelő kalóriakeretet és eleinte előre tervezd meg kb hogy mit fogsz enni. Tápláló legyen és változatos, néha pedig engedj meg magadnak valami olyat is, amit nagyon szeretsz, csak nem diétás. Mellette sportolj. Így egy élhető, tartható diétád lesz, nem lesz meg annyira a vágy, hogy felhagyj vele és jól bezabálj. Persze önuralom azért kell, de sokkal könnyebb lenne ezzel a módszerrel.
2021. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rosszul csinálod

Ésszerű és tartható étrend kell és mozgás

2021. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!