Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A kisfiamnak szeretnék összeál...

Kissné Tahi Erika kérdése:

A kisfiamnak szeretnék összeállítani egy akváriumot (kezdő akvaristaként) úgy, hogy különböző mesefigurákat teszek bele dekornak. A boltban kapható műanyag mesefigurák jók erre a célra? Ha nem, akkor milyen anyagból lehetnek dekorok akváriumba?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát nekünk is van akváriumunk és mi uyg csináltunk bele dekort,hogy a boltban vettünk díszes papirt,abból vágtunk le egy darabot(az akvárium méretéhez igazitva)és ráragasztottuk celukszal
2010. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki ti is ezt
2010. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kzs ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy csak a díszállat-kereskedőtől vegyél ilyen figurákat. Gondolj arra, hogy amik a hipermarketekben találhatók, olyan festékkel vannak bevonva, ami - minthogy hosszú ideig lesz majd víz alatt - könnyen lehet, hogy káros anyagot bocsájt ki magából.

Akkor pedig a halaknak kampec!

(persze ha nem teszel bele élőlényt, akkor mindegy...)

2010. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
mar bocsanat, de az akvarium nagyon rondan fog kinezni. tegyel bele halat, novenyt meg kavicsot szepen, attol lesz szep. izlesficamra vall ha muanyag jatekkal akarod telerakni mar bocs
2010. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nincs ízlésficamom, de egy 2 éves gyereknek igenis szeretnék 2-3 (nem telepakolni) spongya bob figurát beletenni a halak mellé, hogy egy tengeri mesevilágot láthasson. Láttam ilyen akváriumot, csodálatos volt, és nem ízlésficamos. És külön köszönet, hogy javaslod, hogy tegyek halat az akváriumba, magamtól erre sosem jöttem volna rá!
2010. szept. 15. 18:02
 6/15 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a hozzászólásokat. Igen, a háttérre ragasztott verzió egész jól hangzik.
2010. szept. 15. 18:04
 7/15 anonim ***** válasza:

Árulnak Spongya Bobos akváriumot.

[link]

ebben minden olyan hogy nem lesz baja tőle a khalaknak.

2010. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én sem értek egyet a műanyag játékokkal az akváriumban, megértem, hogy a gyerkőc 2 éves, de annak akkor sem ott van a helye. Az akvárium mögé ragasztással persze nincs bajom, attól aranyos lesz, a tetejére, elé, köré is rakhatsz ilyen figurákat, csak szerintem bele ne. A mérgező anyagok miatt sem, meg be is algásodik, kikopik a színe, nem erre van kitalálva. Olyat viszont nem tudok, ami halbarát anyagból van, díszhalboltban hajóroncsot meg egy két ilyen cuccot viszont találsz.
2010. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Egyet értek az előttem levővel. Az akvárium maradjon akvárium és ne "játszótér" a spogyabob figuráknak.
2010. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem, nem kioktatást, hogy mit tehetek és mit nem. Amennyiben valaki tud értelmeset írni, mint az aki kifejezetten a spongya bobos akváriumot ajánlotta, annak köszönöm, a többiek hozzászólása nem igazán érdekel.
2010. szept. 16. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!