Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta szaporításnál normális...

Betta szaporításnál normális az ha a fiú nagyon megkergeti a lányt?

Figyelt kérdés

Most pròbáltam meg szaporítani a bettáimat. Viszont csak annyit értem el, hogy a fiú hal össze-vissz úszott, és megvolt őrülve. (a lány csak nyugodtan úszkált közben)miután ezt befejezte, megkergette a lányt. Mivel megijedtem kivettem a lányt. Ez a viselkedés normális? Visszatehetem a lányt hozzá? Vagy inkább hagyjam?


10 literes akváriumban voltak, egész sok növénnyel körül véve. És az akvárium baloldalában egy habfészekkel



2022. ápr. 17. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Na. ne !! Tíz liter ?? Ekkorában nem szabad állatot kínozni !
2022. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez elég ahoz, hogy szaporítva legyenek. De a kérdésre válaszolj létszives.
2022. ápr. 17. 19:52
 3/4 Tevenyereggyarto ***** válasza:
74%

Rég volt már ,hogy ilyesmivel foglalkoztam viszont ha jól rémlik akkor ezt úgy szokás ,hogy miután a hím megcsinálta a habfészket akkor egy átlátszó pohárban belógatják a nőstényt. S ha az becsíkosodik akkor készen áll a párzásra. Bár lehet jobb lenne utánanézned a pontos részleteknek mondjuk ezeken:

[link] , [link] , [link] , [link]


Egyébként igaz ,hogy 10 literben csak szaporítani szeretnéd őket de amúgy nem szűkös, kényelmetlen ekkorában? Legalább is én lehet inkább 20-30 liter körülit használnék.

2022. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nem szűkös + mindenhol azt olvastam, hogy ennyi elég.

A becsíkozòdås az, hogy néz ki kb?

2022. ápr. 17. 20:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!