Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudunk csinálni valamit, vagy...

Tudunk csinálni valamit, vagy csak várni, hátha magától meggyógyul?

Figyelt kérdés
Van három guppim és pár red cherry garnélám egy akváriumban. Az egyik guppi tegnap vagy tegnap előtt (tegnap előtt nem voltam itthon, a nagyim etette meg őket) de tegnap este, mikor hazaértem észrevettem, hogy az egyikük furán úszik. Lemegy a földre, vagy a magasabb növényeken pihen. Enni eszik, és az előbb játszott is a másik kettővel. Apukám szerint az úszóhólyagjával van valami baj, de mostmár sokkal mozgékonyabb mint tegnap. Tudunk csinálni valamit?

2022. ápr. 19. 17:30
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

#20 köszi a választ, a baktériumtelepet csak azért tettem a vízbe mert maradt az akvárium felállítása után, és inkább ez, mint hogy kidobjam. Azóta elfogyott, szóval már csak az a folyadék megy bele amit a csapvízhez kell tenni vízcserénél. Ma délelőtt elmentünk az akvarisztikába megmutatni a halat, és azt mondták megöregedett, nem tehetünk semmit. De ettől függetlenül sok hasznos dolgot írtatok, köszönöm <3

(Az akvárium pedig nem nagy, a szűrő teljesen jól ellátja a dolgát, szóval következő vízcserénél békén hagyom)

2022. ápr. 22. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!