Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Működőképes ötlet lenne egy...

Működőképes ötlet lenne egy 50x50-es stabil bútoron 60x30-as bútorlapra rakni az ugyanakkra akváriumot?

Figyelt kérdés
Eddig kisebb akvárium volt rajta és nem szeretném lecserélni a szekrényt ha nem muszáj.

2022. ápr. 25. 05:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen csak rögzíteni érdemes a bútor lapot a szekrényhez ,hogy semmi esetre se lehessen lesodorni
2022. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pintér László ***** válasza:
Meg esetleg valami vékony szivacsot vagy kartonpapírt tenni az akva alá.
2022. ápr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg masszív , erős a bútor, akkor ez nem jelent gondot.
2022. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy varrógép állványra tettem 100x40-es akváriumot. 80x40x1,8-es polc lapot csavaroztam rá, aztán egy 100x40x1,8-ast. 10 évig bírta, bírta volna biztos tovább is, csak költöztem :D

A másik helyemen a 60x30-as akváriumot tettem a 60x30x1,8-as polcra. Obiban vettem, fa, nem bútorlap.

Az üveg alá tegyél hablemezt!

2022. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne bútorlapot tegyél szerintem, hanem barkácsáruházban vágass alá konyhapult lapot. Az kétszer olyan vastag. A bútorlap ha megázik, könnyebben deformálódik, ha viszont a kilógás kb. ugyanakkora, mint a lap vastagsága, nem nagyon kell ettől tartani. És a polifoamot ne felejtsd el alóla, különösen ha ilyen utólagos szélesítéssel élsz. Szerintem nem lesz vele probléma.
2022. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!