Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tennél fel képet az akváriumod...

Tennél fel képet az akváriumodról?

Figyelt kérdés

Még új vagyok e téren,és órákon át tudnám nézegetni a képeket.Kérlek azt is írd oda,h mekkora az akvárium és mióta foglalkozol halakkal.

Előre is köszönöm!


2010. szept. 17. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ide bereggelsz:


[link]


és csomó kép és leírás van az akváriumokról!

2010. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi,a neten egy csomó képet láttam már.Kíváncsi lennék az itt kérdező/választ adók akváriumaikra is.
2010. szept. 17. 11:45
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
en inkabb ajanlanek egy par dvd-t egy ket konyvet az allatok vedelmezese erdekeben. talan majd elmegy a kedved az akvariumoktol. legalabbis nagyon remelem!!!!!
2010. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]



Ezek régebbi képek, azóta változtak a dolgok nálam, csak az újakat még nem fotóztam le, mert ahhoz fel kéne töltenem a fotógépben az elemeket, de azt sem tudom hol a töltő :)

2010. szept. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,köszönöm! Nagyon szépek,"pixeljózsika" igazán különleges, a rákocskánál meg haláli az a tábla!:)

Másodiknak:ki ne találd,h állatkínzás az akvarisztika(természetesen megfelelő felszereléssel,megfelelően összeválogatott halakkal...stb)

2010. szept. 17. 12:18
 6/14 anonim ***** válasza:

A pixeljózsi az egy 20centis nagy márványsügér.

Csak hozzá nem merek normális növényt berakni, mert azt csinálja a műnövényekkel hogy megfogja szájában, rángatja össze-vissza, arrébb viszi és mögé bújik. Így minden nap többször átrendezi az akváriumát, meg a kavicsot is túrja néha :)

2010. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Salx Narval ***** válasza:
Kár, hogy nincs párja.Nagy élményben lenne részed.Gyönyörű példány.Rendezkedni azt bizony szeretnek.:D Próbálkozz úszó növényekkel.Gratulálok a szép akváriumokhoz.
2010. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Gyönyörű szép és akkor ezek szerint muris is:)Aranyos lehet ahogy átrendezi a berendezést.

Majd idővel én is szeretnék különlegesebb halakat,de egyenlőre még csak Guppijaim,Xifók meg Black Mollym van.

Azért,ha előkerülne a töltő,szívesen megnézném a mostanit is.;)

2010. szept. 17. 18:50
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezek újabbak, csak háttér pószter nincs az akváriumokon, mert mikor belenyúlok, kifolyik a víz, befolyik a pószter és az üveg közé, aztán meg méghülyébben néz ki a beázott háttérrel. Szóval a hátterezéssel így bajban vagyok :)


[link]

2010. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úristen,de gyönyörű!Gratulálok hozzá!Régóta halazol? Látszik,h a géped se egy sima snassz;) Megkérdezhetem,h az a fa mi benne? Nagyon mutatós.
2010. szept. 19. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!