Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rakhatom az akváriumot ablak elé?

Rakhatom az akváriumot ablak elé?

Figyelt kérdés
Nem süt be a nap ,mert előtte fedett terasz van ,csak fény jön be,közvetlen napsütés nem .Máshol nincs helyem.És tv mellé ?
2010. szept. 17. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Inkább ablakba, mint tévé mellé, viszont a természetes fény miatt algásodni fog.

Legalábbis nálam mindig ez volt, pedig a nagy akimban voltak algaevők is.

2010. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A tévé mellett sötétebb van jóval,és a hangszórója előre van,így oldalra nemigazán jut hang .Sajnos sehol nincs helyem mióta átrendeztük a nappalit,az akváriumot meg most fogom megkapni.
2010. szept. 17. 13:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is inkább az ablak elé raknám,és az algásodás megelőzésére az akvárium "hátára" valami papírt raknék..Én például olyan "víz alatti" képet tettem ki..

A Tv mellett tuti nincs jó helyen...

2010. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Oda rakod ahova akarod.Estefelé kapnak neonfényt.
2010. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, rakhatod.

Csak arra vigyázz, hogy ha folyóközelben laksz, az ablakon kinézve nem fog feltűnni, ha jön az ár..

2010. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tó mellett lakom :)
2010. szept. 17. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Rakd az ablak elé, de az akvárium hátuljára ragassz egy pósztert. Lehet kapni jó akvárium pósztereket max ezer Ft, meg van ahol méterre vágják, azt kapsz 500-ér is..

És akkor nem fog belesütni a nap.

Nekem is úgy van és nem algásodik.

Ha meg algásodik, akkor vehetsz bele amano rákokat, vagy sepregető garnélát. Az jó algazabáló, és a növényeket sem teszi tönkre, halakat sem bántja.

2010. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Semmikép nem süt be az ablakon a nap,szűrt fény jön be ,közvetlen napsütés nem.

Veszek posztert akkor.

2010. szept. 17. 15:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Így szerintem lehet ablak előtt, ha nem éri napfény. Két okból nem lehet oda rakni, az egyik az említett algásodás, de ez ellen poszterrel tudsz védekezni, vagy egy sima karton is jó, kék vagy fekete. A másik ok a túlmelegedés, ha süti a nap, könnyen 30 fok fölé emelkedhet a hőmérséklete. Ha ez a veszély sem fenyeget, akkor nincs gond vele.
2010. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez lesz akkor a megoldás köszönöm.Nyárig meg próbálok majd valami más helyet keresni neki,bár akkor sem tűz be a nap .Köszönöm.
2010. szept. 17. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!