Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szombaton megyek horgászni és...

Szombaton megyek horgászni és 15 méterre horgászok a magántavon. Sok hal van benne, de a legtöbb csak 1-2 kilós de van benne 10+os is nyilván örülnék ha foghatnék egy olyat. Hogyan etessek be és mennyit? többi lent!

Figyelt kérdés
kukoricát szoktam keverni az etetőanyagba, de bojlival horgászom van 2 feeder botom és 2 bojlis botom. Szerintetek a 15 méter jó vagy kicsit közelebb dobáljak? vagy a parthoz? Szoktam használni liquideket és dobás előtt belemártom a bojlit. Azt nem tudom, hogy a végszereléket milyen magasra emeljem hova tegyem az ólmot, mert van ahol iszapos a víz és lehet nem elég magasan van a bojli és ellepi az iszap.

2022. jún. 16. 18:17
 1/6 anonim válasza:
Szia! Leginkább azt javasolnám, hogy a csaliméretet növeld, mondjuk ha pl. 12 mm es csalira csak a kis hal megy rá növeld 16, 20, 24 mm es méretekre erre már nem megy rá a kis hal (16-20 mm es ekre már talán de 24 es re biztos nem) vagy akár 30 mm es csalival is megpróbálhatod. És ne az etetés közepébe dobálj hanem egy kicsit közelebre, tovább vagy akár oldalra. Mert a nagyobb, 'rutinosabb' halak úgyis az etetés szélén fognak mozogni. Javaslom tegyél az etetőanyagba tigrismogyorót és etetőbojlit is. Remélem tudtam segíteni;) Görbüljön sporttárs 🎣🐟🎣
2022. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)
2022. jún. 26. 19:55
 3/6 anonim válasza:
Szívesen! Remélem, hogy görbülni fog ;)
2022. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia, fogtál valamit?
2022. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia igen mostanában minden alkalommal legalább 5 halat fogok :) köszönöm a segítséged!
2022. júl. 4. 15:42
 6/6 anonim válasza:
Szívesen!
2022. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!