Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A nagy kérdés. Mit csináljak...

A nagy kérdés. Mit csináljak a halammal ha szabadságra megyek?

Figyelt kérdés
Van mindössze 1 szál halam, a többi kihalt, ez az 1 már vagy 6 éves. És úgy vagyok vele hogy nem fogok már halat venni ha ez kipusztul. Szóval el fogok menni majd a közel jövőben nyaralni hétfőtől péntekig. És fogalmam sincs mit kezdjek vele. Eddig amikor elutaztam, csak 2 max 3 napra mentem el a halam miatt, vagyis addig nem kapott enni. De akkor is féltem h el fog pusztulni. Most viszont 5 napot lennék távol. Az az egy megoldás jutott eszembe hogy magammal vinném egy beföttes üvegbe és a kajáját is. Mondjuk nem lenne biztosítva a levegöztetője Tudom ez így elég hülyén hangzik, de nem jutott eszembe más.van valakinek valami ötlete?
2022. jún. 21. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Jobb ha otthon marad. Kérj meg egy barátot, családtagot, bárkit akiben megbízol, hogy etesse meg.
2022. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
A halak minden további nélkül kibírják a nem evést, akár hetekig is. Akváriumban a kevés mozgás miatt még kisebb az energia igényük.
2022. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

vagy

veszel egy haletetőt:


[link]

2022. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fú köszi a válaszokat! Hát itt ahol lakom olyan közeli barátom nincs. De lehet az lesz megkérek egy családtagot hogy majd ha tud nézzen el erre ugorjon be amig távol vagyok és etesse meg. Sőt ez még egy jó opció! Hetekig is kibírják? Mondjuk ez zebradánió sokat úszik
2022. jún. 21. 21:43
 5/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:
17%

Te vagy az aki nemrégiben kérdezte ,hogy meddig élnek a zebradániók?

Ne aggódj, egy jó kondiban levő hal 2-3 hetet is kihúz kaja nélkül. 1 szűk hét mondhatni semmiség.

Bár a halad már egyébként is öregnek mondható s amúgy sem tervezel többet, szóval … csúnyán hangzik de nem akkora veszteség ha véletlenül elpusztul.

2022. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Már öreg,engedd el egy tóba,legalább nem látod elpusztulni.
2022. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
csinálj nyaralás előtt egy jó halpaprikást.
2022. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi az off kérdésért, de a halak is az ember szívéhez tudnak nőni? Úgy értem, azért mégis gondoskodást igényelnek, de olyan mértékű fizikai kontaktus még sincs, mint egy kutya esetében.
2022. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Vegyél Holiday tablettát. Tavaly 13 napig voltunk nyaralni, semmi baja nem lett a halaknak.


[link]

2022. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:
0%
Jól megszaladtak a pirosak. Esetleg a lepontozók közül valaki kifejthetné ,hogy mi a nem hasznos abban ,hogy 5 nap alatt nem halna éhen a hal s emiatt ne aggódjon a Kérdező 🙃
2022. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!