Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kaptam egy 54 literes beépítet...

Kaptam egy 54 literes beépített akváriumot, ami tetején én 15w OS izzó van . Ez elég kis fényigenyű növényeknek?

Figyelt kérdés

Ha nem, mire cseréljem le ?

Platti halak vannak benne , illetve szűrőt már kicseréltem jobbra .


2022. júl. 21. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Megér évi 10 000 forint fogyasztást azaz izzó?
2022. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Hát nem sok, legalább is wattban mérve, talán anubias-gömbmoha-békalencse megmarad alatta. Esetleg még cryptocoryne-félék, páfrányok stb. Ki kell tapasztalni ,hogy hogyan viselkednek alatta. Lehet gyenge fénnyel is akváriumot működtetni csak tudni kell mit szeretnél, mi él meg benne.

Hogy mire cseréld azt nem tudom. Mit enged az elektronika? Egy kicsivel nagyobb teljesítményű izzót elvisz? A jelenlegi hány lumenes? Nem írtad milyen izzó de nézz rá a kompakt fénycsöves izzókra, azokat is szokták dicsérni.

2022. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!