Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen hangos egy kis,37,5...

Milyen hangos egy kis,37,5 literes akváriumba eredetileg beépített (úgy vett, csomagban) szűrő (nem tudom, hány wattos, még nem láttam) szűrő?

Figyelt kérdés
Mert hálószobában lenne, éjszaka pedig nem szeretném a szűrő leállításával kinyiffantani a nitrit-és ammóniafaló baktériumokat, tehát szeretnem tudni, hogy milyen hangos lesz kb.? Persze kicsi, és belső szűrő, de...
2013. nov. 1. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik szűrő sem olyan hangos hogy ne lehessen mellette aludni ezt csak kitalálják én úgy gondolom mert az enyém is mint a traktor olyan mégis tudok aludni mellette.Ha esetleg neked is hangos levegőztető csövet és akkor hangtalan oxigént meg az áramlás is old be annyit amennyi kell a halaknak.
2013. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na szóval ha neked is hangos akkor húzd ki a levegőztető csövet.Ezt akartam írni :D
2013. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz! Majd meghallgatom amúgy az üzletben, ha engedik...
2013. nov. 1. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem azt a szűrőt sajnos.


Engem néha zavar, hogy soha nincs csend. Néha a fülem is fáj, de lehet hogy a bringázástól. Reggel 7-kor a hiltire ébredek, mert csatornát ásnak az udvaron, de az sem zavar :D

2013. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyomoztam: [link] ez a szűrő, ha így jobban megítélhető...
2013. nov. 1. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!