Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan futárszolgálat aki szállít élő állatokat? (halakat és teknősöket)

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Én még nem találkoztam ilyennel. Szerintem halakat semkikepoen nem szalitanak, de kitudja.
2022. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs....


Honnan kéne hová?

Jobban jársz ha találsz valakit aki elviszi neked őket :)

2022. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nincs. De en fb-n eleg sok hirdetest latok, hogy kiirjak az emberek, honnan hiva kene elszallitani a dolgokat, es a segitokesz, normalis emberek benzinpenz fejeben elviszik az adott helyre.. Probald meg ezt, hatha a kornyeketeken is vannak ilyen jofej emberek:)
2022. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik állattaxi. Mint pl ők: [link]
2022. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Tuti létezik...

Gondolom az állatkereskedésbe se csak úgy odaszületnek az állatok. Tenyésztőtől valahogy eljut oda.

2022. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Postán vagy futárszolgálattal nem lehet gerinces állatot szállítani. Vagyis csak a díszállat kereskedés viheti ki, saját maga. Esetleg olyan cég, aminek erre engedélye van. Gerincteleneket viszont legális futárszolgálattal szállíttatni. Csigákat én már többször rendeltem.
2022. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól lelépett a kérdező :D
2022. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!