Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat és mennyit...

Milyen halakat és mennyit rakhatok egy 55l-es akváriumba?

Figyelt kérdés
Az akváriumban vanak növények, van szabályozható vízmelegítőm, szűrőm és levegőztetőm. Szeretnék látványos színű, viszonylag nagyobb testű kb 10cmes halakat, nem sokat, de színpompásakat.
2010. szept. 24. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy milyen halakat akarsz belerakni, az a képzeleted és a pénztárcádtól függ,és hogy mennyit: általában azt mondják,ahány literes az akvárium annyi "centinyi"halat lehet beletenni..55liter-55centinyi hal
2010. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából konkrét dolgokra lennék kíváncsi, mivel teljesen kezdő vagyok. Nem a legdrágább halakra gondoltam, szeretném ha kapnék neveket amik közül tudok válogatni. Egy elképzelésem van, sügérféléket szeretnék. Esetleg egy kékrákot az aljába. Kérném hogy halfajokat írjatok, két max3 fajtát amit egybe lehet rakni, és megfelelne a szerény kritériumaimnak.
2010. szept. 24. 23:01
 3/5 anonim ***** válasza:

A kubai kékrákkal meg fogod szívni, mert a hülye kis ollójával minden növényt feldarabol, szórakozásból :)


Nekem van egy kékrákom, éppen narancssárga színben, jó nagyra nőtt, van vagy 13cm-s de én már semmilyen növényt nem adok neki, mert mindent szanaszét vagdal.

2010. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én a meggyhasú és a ramirezi(pillangó tarkasügér)t ajánlanám..ezek a legolcsóbbak sztem(500-600ft)és szépek is

de itt mindent megtalálsz: [link]

2010. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helló. nekem egy pár éve van már akváriumom és szerintem kezdőknek a strapabíróbb halakat ajánlom. szerintem rakhatsz bele 3 xifót 3-4 guppit meg szerintem tehetsz bele 2-3 black mollyt. a mollyt azért ajánlom mert ha valami fertőzés kerül az aksiba akkor rajtuk jelenik meg elösször a betegség és így időben tudod kezelni a halakat.:)
2010. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!