Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi egy hal ára?

Mennyi egy hal ára?

Figyelt kérdés
Mennyi egy hal ára mostanság? Nemtudom eldönteni mivel soha nem volt díszhalam :)
2022. szept. 26. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Fajtától függ. Van néhány száz forintos hal is, meg sok tízezer forintos hal is(söt).
2022. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Mennyi egy autó ára?

50 ezer? 50 millió?

Hát, mindkettőre van példa.

Gondolom, ezt most csak azért írtad ki, hogy pontot kapj kérdésért. Vagy mert röhögni akarsz azokon a balekokon, akik elhitték, hogy ez egy igazi kérdés.

2022. szept. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
7 és 1200 között
2022. szept. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Kb 300-3000ezerig terjed kiskereskedésben. De vehetsz diszkoszokat is azok minimum 10ezres kategória.
2022. szept. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Meg lehet szerezni feleannyiért is mint kettő ugyanolyant.
2022. szept. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Legutoljára 23.000-ért vettem egy halat

Remélem segítettem

2022. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
69%
Aranyos naiv kérdés.:D Szerintem sétálj el egy akvarisztikai szaküzletbe ott a neked tetsző halakat is kiválaszthatod és az árát is látni fogod. Ha érdekel az akvarisztika mindenképp egy kis célirányos önképzéssel kezd.
2022. szept. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Pár 100 Ft-tól, határ a csillagos ég. A legtöbb hal, amiket árulnak a plázákban, kisebb díszhalüzletekben, akár nagy akvarisztikákban is 1500Ft alatt van. Átlagosan, 600Ft-körül. (Általában pici lazacfélék, pontyfélék) A komolyabb akvarisztikákban lehet kapni kényesebb, ritkább halakat is. (Főként sügérfélék, gurámik, rengeteg féle betta, vörösorrú torpedómárna, kalászhalak, stb.) Ők már drágábbak. Akár több ezer Ft/db. Az én halaim mind 2500Ft feletti összegbe kerültek. Van egy nagy bozóthalam is, aminek az értéke több mint 10K. És ez még semmi az igazán drága halakhoz képest, amik akár több százezer Ft-ba is kerülhetnek. (Csontnyelvű hal, édesvizi ráják, tigrishalak, tigrislazac, dorado, arapaima, ami akár milliós tétel)
2022. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!