Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A panda páncélos harcsa...

A panda páncélos harcsa szereti a jbl manado aljzatot?

Figyelt kérdés
120 literben van jelenleg kb. 30 darab galaxy razbóra. Melléjük még hány db harcsa mehet?

2023. jan. 18. 16:29
 1/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Aljzatlakóknál elsősorban az számít ,hogy ne legyen éles a talaj. A manado nem éppen az élességéről híres, jó talaj lesz. Ha csak pandákat akarsz akkor szerintem mehet 12-14, esetleg kicsit több. Gondolom szűrés, növényzet stb rendben van. Természetesen ha új akva s nemrég kerültek be a galaxy-k akkor ajánlott várni 1-2 hetet míg új halakat teszel be. Akár ez alatt karanténozni az új halakat sem hülyeség.
2023. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A halaknak jó lesz, de táptalajt ne rakj a manado alá, mert kitúrják!


Max a növények gyökeréhez gyökértápot, és tegyél fölé 1-2 nagyobb követ, hogy ne áshassák ki.

2023. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Novemberben indítottam,(de már 2 éve készültem rá, 1 évig üresen állt az akvárium a szobában😃)

Karácsony előtt költöztek be a razbórák. Erősen növényes akvárium. Elöl hm gyep, hátul 3 nagy tő anubias, rotala félék, ambúlia, vizicsillag, van némi tüskés hínár is.

Külső szűrésem van fluval 307 1150L/h

Akkor kezdésnek egy 10 fős csapatot veszek

2023. jan. 18. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!