Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » érdekes. Törpe páncélosaim...

Fütyicukor kérdése:

érdekes. Törpe páncélosaim egész nap mokerolják az aljzatot, red moor fán ügyködnek. Adtam nekik kaját, ezt a sera vipachipset de kikerülik. Ellenben az amanda egy kettő meg az aljzaton zabálja. érdekes nem? Vagy éjszaka eszik ezek meg?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nappal nem eszik meg akkor éjjel sem. Hát akkor egyék az amandák. A páncélosok meg vagy rászoknak, vagy valami mást kell venni, ami leesik a talajra.
2013. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem valami bajuk van mert nálam lent is esznek meg az ilyen tubifexet szúnyoglárvát megeszik még a víz tetejéről is
2013. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A harcsák nem válogatósak megesznek azok mindent, lehet nagyon új a hely nekik, ha már túrnak rendesen akkor felfedezték, és ha úgy se esznek akkor gond van.


Vagy, nem tudod hogy esznek a harcsák, mivel előtte nem volt ilyen halad.


Csak épp hogy hozzá érnek a kajához utána mozog a bajszuk és egy helybe vannak, tehát így esznek. Nem úgy kell elképzelni mint a többi halat hogy bekapdossák a kaját.

Turnak, mozog a bajusz, egy helybe vannak, túrnak.....

2013. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok.elkezdtek zabálni...
2013. jún. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!