Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat tehetek még az...

Milyen halakat tehetek még az akváriumba?

Figyelt kérdés
Van egy 15literes akváriumom és karmos békáim vannak, és szeretné bele csigát meg igazából 1-2 halat ..
2010. okt. 3. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

endler guppit:


[link]


galaxy razbórát, vagy bármilyen microrasborát:


[link]


red cherry- , vagy bumblebee garnélát:


[link]


[link]



Ezek mind kicsik, ez még jó bele

2010. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és egy 1 almacsigát, az jól nyalja az üveget, tisztítja :)
2010. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
Egy két társat is vehetsz a brekinek, sokkal jobban érzi magát, ha társai is vannak.Szeretik az úszó növényeket is.Halat nem ajánlok, őket tartsd inkább egy másik akváriumba.Tartható halakkal együtt, csak én nem tanácsolnám.
2010. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem voltak karmos békáim 120 literesben, esténként előszeretettel vadászták le a nyugovóra térő halakat, én nem ajánlok mellé. Szerintem a garnélákkal ugyan ez a helyzet, mivel ők a természetes táplálékukat képezik. De lehet, hogy tévedek.
2010. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jahm, lehet, hogy megenné a kishalakat.


Talán egy ékfoltos razbórát már nem enne meg, az kicsit nagyobb, úgy 2-3 centis, az alapból nyugis hal de azért gyors ha menekülni kell :)

2010. okt. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
Feltételezem, hogy 15 literben törpe karmos békákat tartasz és nem karmos békát.A csigával semmi gond, de halat nem jó ötlet közéjük tenni.Legalább is érdemes megvárni, amíg elérik a felnőtt méretet.Amíg kicsik, addig félnek a halaktól, amikor nagyok, vadásznak rájuk.Aránylag nagy testű halak kellenének, viszont a 15 liter ezekhez kevés.Nagyon nehéz eltalálni, hogy ne is féljen és meg se egye a halakat, valamint a halaknak is megfeleljen a 15 liter víz.Ha legalább 50literes akváriumod volna, idővel lehetne próbálkozni, de így nem tanácsos.
2010. okt. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szemem láttára vadászta le az egyik a majdnem kifejlett méretű, gyönyörű vitorlásomat, én ekkor váltam meg tőlük örökre :) Ekkora akváriumba ne tegyél mellé halat.
2010. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2010. okt. 4. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!