Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az almacsigám mindig megeszi...

Az almacsigám mindig megeszi a vízinövényemet, mivel keríthetném el, hogy ne férjen hozzá?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég furcsa lenne az elkerítés...

Inkább etesd őket gyakrabban, spenóttal, salátalevéllel, uborkával, cukkinivel, ha eleget kapnak, akkor nem tesznek kárt a növényeidben.

2010. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes, tényleg... :)

Úgy elképzeltem, h drótfonatból a növények köré raksz minikerítéseket... :)

Bár sztem is csak az a megoldás, ha vmi más, érdekesebb dologgal próbálod őket lefoglalni.

2010. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg a csigát is láncra verheted.:D Mit képzel az a fránya csiga.A viccet félretéve, tényleg csak annyit tehetsz, hogy eteted, vagy kiveszed.Sajnos nem mindig tudják még a boltban sem, hogy melyik fajta az, amelyik nem bántja a növényzetet.Egyedül a P Bridgesii az, amelyik nem tud kárt tenni a növényekben.
2010. okt. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!