Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcoshal mellé lehet...

Sziámi harcoshal mellé lehet neon halakat tenni, meg v-milyen algaevőt?

Figyelt kérdés
Bántja v-melyik a másikat?
2010. okt. 4. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
algaevőt tuti lehet tenni, de nekem nagyon régen voltak együtt neonok a sziámival és úgy emlékszem nem bántotta. az a lényeg, hogy 2 hím harcost ne tegyél össze, de ezt sztem te is tudod:)
2010. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
ilyen "jelentéktelen" kishalak mehetnek mellé, a nagyhalaknak viszont könnyen nekimehet.
2010. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

ha azt szeretnéd, hogy csak egy hal maradjon(a hím sziámi harcoshal, mivel a nőstényt is kinyirja) akkor nyugodtan..:S

keresztanyumnak voltak neon halai, algaevő, két sziámi harcoshal(nőstény-him) és csodálkoztunk hogy sorra pusztulnak el a halak:S aztán kiderült hogy a him mindet megölte..:S (a him még most is boldogan uszkál..:)) csak azt nem értem, hogy a kisállatkereskedő ha ezt tudja, mindek adta el nekik..:S szoval nem ajánlatos..(:

2010. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet azért nyírta ki, mert párzási időszak volt, olyankor külön kell őket tenni! NEM fogja őket bántani hidd el!
2010. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A neonokat és az algaevőket sem bántja, nekem kis helyen (35 liter) volt 10 neon és egy betta, senki nem zavart senkit.
2010. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy nem minden Betta viselkedik egyformán. Vannak békésebbek, és vannak agresszívebbek. Az enyém néha az almacsigát is megtámadja.
2010. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kzs ***** válasza:

Nem fogja bántani. A kereskedésben 1 db hím Betta úszkált kizárólag neonhalak között, a legnagyobb békességben.

Gondolod, ha volna bármiféle kockázati tényező, összerakná őket?

De ettől függetlenül, én régóta foglalkozok bettával, és soha egyetlenegy halamat sem bántotta.

Úgyhogy nyugi, Nálad sem lesz semmi gond.

2010. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is voltak együtt kisebb halakkal és jól megvoltak,nem bántotta őket,inkább néha őt zavarták. A halaknak is van személyiségük,nem mind egyforma,buta állat. Egy békés hal is lehet aggresszív és fordítva.
2010. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!