Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi haltápot adjak a koiknak?

Mennyi haltápot adjak a koiknak?

Figyelt kérdés

Van 32 drb 15 cm-es koi halam egy 3000literes kerti tóban.

Nem tudom mennyi haleledelt adjak nekik.

Ugy látom nagyon falánkok.Nem akarom túletetni, de éheztetni sem őket.

Segítsetek! :)



2023. ápr. 11. 14:48
 1/7 anonim válasza:
81%
Az efajta kérdéseket az állat megvétele előtt illik feltenni.
2023. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem te ismered a saját halaidat?
2023. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
A válasz sok tényezőtől függ: Víz hőmérséklet, etetőanyag minősége, a vízminőséget fenntartó háttér, az állomány célja pl. tenyésztés, dekoráció, hústermelés. Dimenziós különbségek.
2023. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ez nem nagy segítség.

Inkább piszkálódás....

Az állatokat most vettem,gondoltam akad valaki aki tapasztaltabb ebben a dologban

De úgy látom unatkozó,életunt emberekbe akadtam :)

2023. ápr. 11. 18:17
 5/7 anonim válasza:
65%

Nem vagyok unatkozó, sem életunt. Nekem senki ne mondja, hogy nem kell utánajárni minden állat eltartásának annak megvétele/örökbefogadása előtt.


Sajnos halaim sosem voltak, így ebben választ nem tudok adni. Azonban az internet igen. Ha magyarul keresve nem is, angolul biztosan. Tégy úgy mielőtt megölöd őket.

2023. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
23%

Reddit-en vannak kifejezett haltartással foglalkozó sub-ok, azt ajánlom. Igaz angol nyeven, ahogyan felettem is írták.


(És én is egyetértek...ezt a beköltöztetés előtt kell keresgetni.)

2023. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
"gondoltam akad valaki aki tapasztaltabb ebben a dologban". Nincs senki aki ezekkel az arányokkal megpróbálta volna, te vagy az első. 90 Liter/ponty??? Most válasszunk, a létminimumon éheztetve hónapokig kitartson a rendszer vagy megadva a halak igényének megfelelő táplálkozást a mérgezés végezzen velük? [link]
2023. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!