Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Véleményt szeretnék hogy az...

Véleményt szeretnék hogy az álltam felsorólt hal fajokat tarthatók-e együt közösen? Panda cory,vörös fejű ponty lazac, gyöngy diáno, zöld sávos törpe razbóra,rubin törpe sügér,psedomugil red neon

Figyelt kérdés

#akvárium #halak #Közöstartás
2023. ápr. 17. 20:13
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
75%
A panda és a lazac nem illik egy ázsiai jellegű akváriumba, ettől eltekintve akár tarthatóak is lennének köztes hőfokú 25C nem túl kemény vízben egy dús növényzetű nagyobb akváriumban. Kellő létszámú rajok mellett kb 120-150 litert mondanék. Én biztatnálak a biotóp jellegre vagyis döntsd el , hogy ázsiai, v dél-amerikai társítás legyen, az ázsiainál akvárium mérete is csökkenthető lenne kb a felére ami persze nem cél csak lehetőség. Természetesen egy vegyes akvárium sem az ördögtől való.:D
2023. ápr. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen azt gondoltam hogy a lazac és a panda oké és a többi faj?
2023. ápr. 18. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!