Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Holnap megyek a Dunára horgász...

Holnap megyek a Dunára horgászni szigetköz fele és nem. Tudom milyen bottal menjek és milyen szerelekkel. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Van feeder botom de csak 80g a dobosulya meg van bojlis botom annak 150-200,de azon meg nem látom ha kapás van nem? Kapásjelzőt nem tudok feltenni gondolom, mert nem látszana a kapás mert a folyó víz belekapna a damilba nem? Hányas damilt ajánlotok és hány grammos ólmot mert van 100asom milyen hosszú végszereléket? Pop up az jó csali? Meg giliszta is van. Etetni hogyan érdemes nagy gombócok és kicsit agyaggal osszegyurom az jó? Köszi a válaszokat előre!

2023. ápr. 29. 11:56
A kérdező szavazást indított:
Pop up nekem jobban bevált élővízen
Élő csali jobban bevált nekem élővízen
3 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2023. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem fogtam semmit, de először voltam nem csodálkozom nem szabad feladni! Voltam a holt Dunán is ott kicsit egyszerűbb volt horgászni, de semmi kapás se volt ugye most kezd csak felmelegedni a víz meg nem is horgászok profi szinten, de egyszer csak belejovok. Meg nincs rendszeresen etetett helyem se ami azért jó lenne ha lenne de hát ez van meg próbálkozok mindennel aki tud adni tippet holt Dunára azt megkoszonnem ja amúgy method módszerrel horgásztam, de nem volt nálam kukorica az is lehetett a baj!
2023. máj. 4. 00:18
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

Hát, akkor olyan volt, mint a mesékbe... A halász kimegy halat fogni, de nem visz haza semmit. :D

2023. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy 🤣
2023. máj. 5. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!