Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fehér pötty a neonhal száján?...

Fehér pötty a neonhal száján? Mi ez?

Figyelt kérdés

10 neonból 2-nek fehér pötty van a száján,egy hete vannak meg,+2szívóharcsa.tegnap volt részleges vízcsere.

Mi lehet ez ?Naponta 2x kapnak lemezes kaját,amennyit megesznek.23C a víz hőmérséklete,levegőztető folyamatosan megy.


2010. okt. 12. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Az úszóin nincs ilyen? Nem darakór? Nagyon apró fehér lisztszerű pöttyök.
2010. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincs ,csak a száján
2010. okt. 12. 16:34
 3/8 A kérdező kommentje:
mint egy apró fehér hólyag
2010. okt. 12. 16:34
 4/8 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne csak nekem a zebra dániómon van
2010. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is darakór, nem kizárólag az úszókon kezdődhet, vagy esetleg neonbetegség, itt nézelődjetek:

[link] , vagy itt: [link] , [link]

Mekkora akváriumban vannak? Szűrő is van, vagy csak levegőztető? Ne csak lemezessel etess, a kaja nagy részét nyers, fagyasztott kajának kellene kitennie.

Csak azért írom ezeket, mert a betegségeket az esetek nagy részében a stressz és a nem megfelelő tartási körülmények okozzák.

Minden esetre egy costapuros kezelést javaslok, a darakór gyorsan pusztít és fertőző.

2010. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még talán ez is lehet:

[link]

2010. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

remélem megmaradnak!

Most vettük a gyereknek szülinapjára,nagy trauma lesz ha szombatra megdöglik akár egy is:(

2010. okt. 12. 19:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Légpumpa van szivacsszűrővel.20l az akvárium,így vettem kompletten,halakkal ,fűtővel stb 1 hete van meg.
2010. okt. 12. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!