Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet beszerezni pompásabb...

Hol lehet beszerezni pompásabb elevenszülő halat?

Figyelt kérdés

A pompás jelző alatt igazából ritkább, különlegesebb halakra gondolok, pl. vitorlás fogasponty, papagájplatti. Régebben is tartottam elevenszülőket, majd vitorláshalaim, gurámik voltak, de most ismét visszakanyarodom hozzájuk, örök kedvencek. Neten szoktam látni gyönyörű halakat, viszont itthon a boltokban szinte csak a megszokottal találkozom, pl. black molly és típusai (líra farkú vagy dalmata, netán sárga), plattiból is van egy-kettő, ami most menő, mint a mickey farkúak, de nem őket keresem. Egyébként a panda platti tetszik nagyon vagy az igazi red wagtail platty. Köszi az ötleteket előre is, hogy merre találok hátha. :))

Ps: Bpn élek



2023. júl. 26. 18:26
 1/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Ha a környező boltokban nincs amit keresel akkor esetleg azt tudom ajánlani ,hogy lépj be több Facebook csoportba és érdeklődj tenyésztők felől. Vagy ha tenyésztőt nem is találsz de “magánszemély” plusz szaporulattal biztos akad. Léteznek kimondottan elevenszülős csoportok is.
2023. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az Atlantisz Faunában szoktam ritkaságokat venni. E-mailben is kérhetsz a tulajtól listát, milyen halakat lehet rendelni.

Maga a bolt elég piszkos, lepukkant, de a halakkal nincsen semmi gond. Huszonezres halakat is vettem már innen.

2023. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Barnabas333 ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam, hogy ha külföldről rendelsz az a biztos.

Én gardneri nőstényeket nem tudok szerezni, Atlantisz Faunában is 1 db-ot tudtak nekem szerezni összesen.

2023. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!