Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány literes az akváriumotok...

Hány literes az akváriumotok és milyen halak úszkálnak benne?

Figyelt kérdés
Nekem 500 literes van, benne 2 anci, mollyk, guppyk, xifók vannak.

#hal #halak #guppi #harcsa #anci #molly #xifó #ancistrus #szivárványos guppy #elevenszülő fogaspontyok
2019. máj. 31. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Két 60 literes.

Az egyikben razbórák vannak, a másikban guppik.

2019. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30L-Amandalazac, 500L-Aranyhal,Küsz, 50L-Zooplankton
2019. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

112 liter: törpe gurámi, vörös karcsú díszmárnák, csokicsíkok


40 liter: egy mentett, félvak paradicsomhal - ideiglenes, nyáron szeretnék nagyobb helyet venni az úrfinak :)

2019. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszcsy szépen, jöhetnek még! Érdekeseket írtatok... Jó tudni, h ilyen nagyon szuperjól tartott halak is vannak manapság, nemcsak mini-akváriumba nyomorított óriáshalak...
2019. jún. 3. 08:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Francba összekevertem, tehát a 30-literben vannak az arnyhalak, küszök meg a zooplankton és 1db amanda van az 500 literben
2019. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

500l-es elfér simán az én polcomon; ami eredetileg könyvespolc volt, de fűrésszel meg szegekkel-csavarokkal átalakítottam aksihoz való bútorra. Meg még vaslappal megerősítettem a polc alját és vastag lábait, mert bár a könyveket meg az én 60 kilómat elbírja, nehogy baj legyen, mert fából van a polc amúgy... Az akva alá pedig habszivacsot tettem... Így ez jó a bútorzatnak meg a halaknak, növényeknek is.



Növény amúgy van: kisebb nagyobb anubiasok, kisebb-nagyobb vallisneria-fajták........

2019. jún. 4. 09:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Na jó beismerem neked jobb a humorod mint az enyém.

500 liter berendezve egy kisebb autó súlya. Szögek, csavarok, vaslap? A közelébe ne menjél ha feltöltötted!

Mellesleg egy egyforma súlyú zártszelvénynek kb. 10x nagyobb a teherbírása mint egy vaslapnak ami hajlik.

2019. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!