Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki tudja meg mondani. Ahal...

Kevin3762789 kérdése:

Ki tudja meg mondani. Ahal ívás től egész a kis halak felnövéséig a fojamatokat mit kell figyelni mit hogy kell csinálni hogy fejlődik?

Figyelt kérdés
2023. aug. 2. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Kevin.. Ha ez nem egy vicc, akkor kezdesz visszafejlődni. Macska se volt való neked
2023. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Itten mire gondolt a költő?
2023. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
73%
Na most még egy neki futásból
2023. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:
51%

#1


Ennek a Kérdezőnek/ Kevinnek volt már itt esete? Láttam a mostani halas kérdéseit s láttam ,hogy kissé “érdekes” a helyesírása de nem akartam semmi rosszat feltételezni :/

2023. aug. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Drágám, a heje sírásodat nem véve is teljesen értelmetlen a kérdésed.
2023. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4, igen, sajnos már nagyon sok baromságot kérdezett itt, ő volt az akinek a macskája egy bokorban szült, aztán ha jól emlékszem el is tüntek a kiscicák.. Illetve random kutyafajtákról is kérdezett, amik egyértelműen nem valóak neki :/
2023. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Úristen, ez még idegbeteg is...
2023. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kezeltesd magad sürgőssen, állatod pedig ne legyen
2023. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:
55%

Oké… most én nem megyek bele a múltbeli macskás stb ügyeidbe. Viszont a halaknak add meg ami jár s ha nem megy akkor inkább mondj le az akvarisztikáról. Nem kötelező, cserébe nem való mindenkinek s ezt minden bántás nélkül írom.

Viszont ha már így állunk akkor remélem még nem vettél meg semmit mert előtte még rengeteg tanulnivaló van. “Kötelező olvasmányként” mondjuk kezd ezek alapos tanulmányozásával:

[link] , [link] , [link] , [link]


Majd ha legalább az alapok tiszták akkor lehet elgondolkodni egy akváriumon és leülni tervezni.

2023. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok ideg beteg csak nagyon be idegesedtem amiket írtatok minden normáris embernek kicsit rosszul esik és amúgy ez az oldal azért van hogy kérdezzek meg amúgy is elötte pár dolgot olvasók és utána nézek amikor állatot veszek vagy tartani akarok de szerintem itt vannak olyanok akik nagyon tapasztaltak például a hal tartásba stb. És lehet hogy pár plusz trükköt vagy módszert tud ami kicsit meg könyitti a tartást stb. Úgy hogy ha rosszul írok nem egyböl le kell cseszni.q
2023. aug. 4. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!