Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium felszámolása miatt a...

Akvárium felszámolása miatt a halakkal mit csináltok? Elajándékoznám őket.

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Pl. helyi Zero Waste facebook csoportban vagy akvarista Facebook csoportban kiírhatod.
2023. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Marketplacen 1 nap alatt eladtuk a komplett akváriumot úgy, hogy szivárgott. Esetleg ott próbáld meg. Ha csak a halak eladók, akkor az nehezebb lesz. Senki nem akar betegséget vinni a meglevő aksiba. Soha nem vettem halat magánszemélytől.
2023. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Facebookos akvarista csoportokban meghirdetném őket

Állatkereskedésekben is be szokták venni

2023. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2023. aug. 18. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is most ezen gondolkozom. Felmerült, hogy 26 év után abbahagyom. Halakat már évek óta nem vettem, így nem nagy az állomány.

Facebook csoportban szoktak feltenni ingyen elvihető halakat. Szerintem hamar elkelne. Utána ugyan ezt tenném a növényekkel. Esetleg megpróbálnám eladni. Nekem abból elég sok van. Ha ezek elkeltek, leengedném az akváriumot, kitakarítanám és a technikából próbálnám meg kiárulni, amit tudok. Ilyen sorrendben végülis egyik sem sürgős, nincs időhöz kötve.

2023. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!