Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet akváriumi csukát tenni...

Lehet akváriumi csukát tenni akváriumba?

Figyelt kérdés
Láttam hogy vannak ilyen kis csukák, amik akváriumiak. Ha azokat teszek bele, nem eszik meg a neonhalakat, páncélosharcsákat, mint az igazi csukák?
2010. okt. 18. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Attól hogy kicsi, még ugyanolyan ragadozó, mint nagyobb társai. A nála kisebb halakat meg fogja enni, ha sikerül neki elkapnia.
2010. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az akváriumi csuka is rendes csuka :)

Élő hallal etetik és tekintélyes méretű akváriumban tartják (300 liter+).

2010. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Nagyobb halakkal nyugodtan tarthatod őket, de úgy ahogy írták a kicsiket levadásszák.Gyönyörű csukák vannak, én nagyon szerettem az enyéimet.Nagy akváriumra,dús növényzetre, úszó növényekre és bizony élő zsákmányállatra is szükségük van ahhoz, hogy szépek és egészségesek legyenek.Állt csapatban érzik jól magukat.Nekem 5 volt csak, de ez láthatóan nem zavarta őket.Sokáig élnek, ha jól tartod őket. Én csak ajánlani tudom, ha van lehetőséged a tartásukra és nem sajnálod a kishalakat.Élmény végignézni a vadászatukat.Itt van egy gyönyörű kis méretű csuka, ezt kisebb akváriumban is tarthatod. [link]
2010. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az is igazi csuka.

Félcsőröst, gyűrűs díszcsukát és hasonló méretűeket nyugodtan tarthatsz.

Az aranycsukaként ismert fajtát már csak nagyobb halakkal érdemes társítani. A 15 centis sokúszós nálam még nem vadászta le az ivadékokat sem.

2010. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!