Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rendeltél neten fénycsövet...

Rendeltél neten fénycsövet akváriumba? Épségben megérkezett?

Figyelt kérdés
Nagyon ritka méretű cső kellene és mifelénk sehol nem lehet beszerezni sajnos .Félek hogy törve kapom meg .
2011. okt. 27. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen nem lehet fénycsövet házhoz szállíttatni, pont emiatt. Ahol mégis vállalják, ott övék a törésért a felelősség. Átvételkor ellenőrzöd az épségét, ha törött, értelem szerűen nem fizeted ki. De nem szokott ilyen probléma lenni, mivel az ő káruk, ezért figyelnek a szállításnál.
2011. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, de nem posta vagy futár hozta házhoz, hanem átvételi ponton történő személyes átvételt kértem. Így én mentem érte agy megadott helyre és egyértelmű volt, hogy ha egy kupac üvegcserepet raknak elém fénycső gyanánt, akkor nem fizetem ki.
2011. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos Budapest nekem nagyon messze van ,ezért a személyes átvétel nem megoldható .
2011. okt. 27. 10:54
 4/5 A kérdező kommentje:
megbízható ez a webáruház ? [link]
2011. okt. 27. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy drága égőt/neont veszel boltban és nem próbáltatod ki ott hogy világít e. Csak hazaviszed és otthon jössz rá, hogy rossz, visszamész vele, hogy cseréljék ki, azt fogják mondani: - nem cseréljük, mert az égőre nincs gari.
2011. okt. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!