Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet Budapesten fekete...

Hol lehet Budapesten fekete bettát venni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Vaterán is találsz babettát, de van jogsid?
2010. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma jártam be pár boltot (Rája, Vadon, Noé, West-End), de sehol nem láttam. Tudom, nem nagy segítség...
2010. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen feketét még nem is láttam.

Ha sikerül szerezned, akkor dobj majd képet!

2010. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van jogsim.Akkor most hova induljak?:)
2010. okt. 19. 18:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy szaporítani szoktam őket,de most már feljebb akarok lépni,mindenhol csak kék-piros,valamit tenni akarok:)
2010. okt. 19. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár én miskolci vagyok,de itt náluk láttam már tiszta fehéret és zöld-kék kombinációt is :) Tudom,ez sem nagy segítség,csak gondoltam megemlítem,mert ezek is ritkább színek.
2010. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)kék,piros,zöld,lila kombóm nekem is van.A fehér az tényleg nem olyan tucat,bár Miskolc elég messze van:)
2010. okt. 25. 18:52
 8/9 anonim válasza:

Én 2 éve szeretnék venni, meg kerestem is.. de sehol, egyszer találtam egy hirdetést ahol HM black coppert árultam 5 ezerért árult,kicsit sok de azért gondoltam megéri de amikor írtam neki akkora már rácsaptak.. és nem maradt:(

Elvileg külföldről lehetne rendelni, kb max 10-12euróért már kapni ilyet meg különböző ritkaságot (kb 2-3 ezer max.) de hát ahhoz kell ismerni olyat aki rendel.. mert csak egy halat nem adnak fel..

Szóval ha azóta tudtál venni kérlek szólj hol lehet kapni.:D

2010. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Halli.Székesfehérváron voltam a Tűzhalnál.Hirdetésükben azt olvastam,hogy több száz betta, köztük fekete is kapható náluk.Elutaztam,és 100 piros,és kb150 kék betta volt:(Mert ugyebár pont elfogyott.Nem fikázni akartam őket,rendesek voltak meg minden,azt mondták később lessz.Nehéz ügy ez.
2010. dec. 22. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!