Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit eszik a márványrák?

Mit eszik a márványrák?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
rákmárványt.
2010. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag mindent ami ehető, legyen az növény vagy állat, szárított, vagy nyers.Érdemes vásárolni rákoknak gyártott vitamintablettát,ezen felül bármit adhatsz neki, az a lényeg, hogy a táplálék háromnegyed része nyers legyen, fele-fele arányban növényi és állati eredetű.Hogy egy kicsit egyértelműbb legyen, bármilyen nyes hús,belsőség, hal,( pépesíteni, darabolni kell és ki is kell áztatni mielőtt etetsz velük kb 30perc ) ikra,fagyasztott halkaja,forrázott zöldségek,tök,spenót, saláta, répa, alma, zöldborsó,paprika, padlizsán,stb .ki lehet kísérletezni, hogy mit szeret, mit nem.A keményebb növényeket egy kicsit főzni is kell, hogy darabolni tudja.Nagyon fontos, hogy tágas és sötét bújóhelyei legyenek,lehetőleg egy bejárattal, rákonként 2db.Növényt nem érdemes telepíteni mert megeszi, vagy felaprítja.Úszó növények mehetnek és jól szaporodó mohafélék.Nem szereti az erős fényt.Ha lágy vízben tartod, állítólag szép kék színű lesz, én még nem próbáltam.Ha nem sajnálod, élő halat is tarthatsz az akváriumában, amire vadászhat.Ritkán sikerül megfognia őket, de néha el-el kap egy-egy óvatlan halat.
2010. okt. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az elsőt lájkolom XD
2010. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előőző vok, menj rá erre: [link]
2010. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Sera crabs naturalt adok nekik
2014. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sarlot válasza:
Én is azt adok nekik amit az előző válaszoló. Nem is drága hisz naponta egy karikát kell fejenként adni nekik.
2014. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!