Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem eszik a márványsügérem?

Miért nem eszik a márványsügérem?

Figyelt kérdés
eddig tök jól ette a tápot de gondoltam adok neki egy élő garnélát nagyon tetszett neki be is zabálta ezután bedobok egy tápot rárohan mert tök éhes aztán megérzi hogy ez táp és ki köpi most mit csináljak nem etethetem garnélával csak és minimum 50%-ba akarom táppal etetni ?(rendeltem neki hikari sűgértápot hátha ezt megeszi )
2011. okt. 11. 21:39
 1/8 anonim válasza:
nem "sügerem"?
2011. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de bocs... de most szerintem ez marhára nem volt fontos :D
2011. okt. 11. 21:52
 3/8 Platypus ***** válasza:
Próbálkozz más kajákkal, pl. nyers máj, halhús, egybe kishal. De ha elég éhes lesz, akkor szerintem a tápot is meg fogja enni.
2011. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintetek meg tudja már enni a kishalat ha igen akk milyet baby guppi esetleg mert még pici nagyon
2011. okt. 11. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
A neon halat meg tudná, de ha el lesz kényeztetve, nem fogja megenni a döglött kajákat, csak az élőt és az úgy drága mulatság lesz később, mikor tonnaszámra fogja zabálni az élő halakat.
2011. okt. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Frontosa ***** válasza:

Könnyen bélbetegséget kaphat ha nem megfelelő ,,táp"-al eteted. A Hikari az jó, azt szeretni fogja. Arra figyelj, hogy úgy etesd, hogy néhány szemet beáztatsz, vársz 10 percet, mikor a pelletek megszívták magukat (puhák), picit összenyomod és úgy adod oda neki. Különben könnyen bélgyulladást kap és elhalálozáshoz vezethet.

Üdv,

2011. okt. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kzs ***** válasza:

Vegyél neki fagyasztott kishalakat. Nem olyan drága.

Ha ebből - egy-egy etetésnél - kis mennyiséget felolvasztasz egy pohárba, majd oda öntöd, ahol a szűrő van, olyan benyomást kelt a sügérben, mintha azok a kishalak élnének.

2011. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kzs ***** válasza:

(az előbbi válaszomat kiegészíteném):


Ugyanis a szűrő felkavarja a kishalakat, és a "mozgó" táplálék remek célpont lesz.

2011. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!