Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért ilyen az akvárium?...

Miért ilyen az akvárium? Tegnap lettek kitakarítva a halak és ma meg tök koszos a víz..tehát olyan sárgás iszapos.Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet az is hogy a halak betegek. Tegyél bele a halasboltokban is kapható fertőtlenítőszert. Lehet hogy beválik! :D
2009. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom van benne tisztítód , akkor csak az lehet a gond hogy nagyon sok táp kerult a vízbe. Nekem az unokahugom véletlenul beleszórta majdnem az osszes tápot, es masnapra nem ismertunk a vizre . De tisztítsd ki és máskor csak annyi eleséget adj a halaknak amennyit éppen megesznek.
2009. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amugy aranyhalam van 2 és végülis azt hittem,hogy reggel délbe este kell nekik adni! Naponta elég egyszer nekik kaja?

2009. jan. 4. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:
elozo válaszdó vagyok , egyszer elég nekik .
2009. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!=)
2009. jan. 4. 21:53
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazad volt!

Tényleg a sok kajától volt olyan a víz!=)

Akkor megnyugodhatok!=)

2009. jan. 5. 20:08
 7/7 stone9524 ***** válasza:
vigyázz arra is hogy az arany hal afféle nyálkát termel rengeteget, és ez feltapad az akvárium falára. Én is pont tegnap takarítottam ki teljesen az akim. Nekem is valószínűleg az volt a gond hogy túl sok kaját kaptak, bár én nem csak aranyhalat tartok.:)
2013. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!