Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Törött akvárium üveg cseréjéve...

Törött akvárium üveg cseréjével foglalkozik még vhol vki?

Figyelt kérdés

Költözés közben teljesen eltört az akváriumom egyik oldala. Kerestem neten, kérdeztem 1-2 üvegest, de okosabb nem lettem.

Vki tud megbízható szakit?


Gödöllő környéke



márc. 9. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet venni ragasztót akváriumhoz. Az üveget meg megrendeled az üvegestől.
márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy kicsit "nesze semmi fogd meg jól" válasz, de akvarisztikás facebook csoportokban szoktak ilyen kérdések lenni. Ott vissza tudod keresni őket, általában van alatta megjelölve csoporttag aki ilyennel foglalkozik. Szerintem ott előbb találsz rá szakembert mint itt gyakorin.


Egyébként függően az akvárium méretétől, én nem feltétlen ajánlanám hogy saját magad nekiugorj. Kisebb akvánál még akár rendben is lenne, de egy nagy 100 literesnél én laikusként már nem kockáztatnék egy elázást, inkább szakemberre bíznám.

márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ó, eszemben sincs saját magamnak próbálkozni. 240 liter

Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz dolog lesz.

márc. 9. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Neten kerestél és nem találtál akvárium javítót? Nehezen hiszem el.
márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig egy jó üveges levágja neked méretre az üvegtáblát és egy kis plusz pénzért cserébe be is ragasztja a sérült helyére.
márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szó szerint egyik sem akarja megcsinálni. Kerestem, hívtam nem egyet, de mindenhol azt mondják, hogy ragasztanak újat, egyedit, de javítást nem vállalnak.


Azért is kérdeztem itt, hogy esetleg csináltatott e mostanában vki vhol. Hátha... nincs már több ötletem.

márc. 18. 07:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Hm, kár. Valamelyik front üveg sérült? Azokat könnyű kicserélni.
márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, az eleje (a hátulján rajta van a poszter)

Elég nagy darab üveg, de úgy látom, hogy rá leszek szorulva, hogy megpróbáljam magamnak

márc. 18. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!